Elitettan 2022 – Här hittar ni samtliga matcher och tabell

Söndag 3 april, 12:00: Team TG FF – Alingsås FC United 1–2
Lördag 9 april, 15:00: Växjö DFF – Team TG FF 40
Måndag 18 april, 12:00: Gamla Upsala SK – Team TG FF 20
Söndag 24 april, 12:00: Team TG FF – Ifö Bromölla 2-2
Lördag 30 april, 13:00: Älvsjö AIK FF – Team TG FF 0-1
Lördag 7 maj, 14:00: Team TG FF – Rävåsens IK Karlskoga 2-0
Lördag 14 maj, 15:00: Sundsvalls DFF – Team TG FF 3-0
Söndag 22 maj, 12:00: Team TG FF – Lidköpings FK, Umeå Energi Arena SOL
Lördag 28 maj, 12:00: Mallbackens IF – Team TG FF, Strandvallen
Lördag 4 juni, 13:00: Team TG FF – Bergdalens IK, Umeå Energi Arena SOL
Söndag 12 juni, 13:00: Team TG FF – IFK Norrköping FK, Umeå Energi Arena SOL
Lördag 18 juni, 15:00: IK Uppsala Fotboll – Team TG FF, Studenternas
Lördag 23 juli, 17:00: Team TG FF – Jitex Mölndal BK, Umeå Energi Arena SOL
Fredag 29 juli, 19:00: Lidköpings FK – Team TG FF, Framnäs IP
Söndag 7 augusti, 12:00: Team TG FF – Mallbackens IF, Umeå Energi Arena SOL
Lördag 13 augusti, 15:00: Alingsås FC United – Team TG FF, Mjörnvallen
Lördag 20 augusti, 15:00: Team TG FF – Sundsvalls DFF, Umeå Energi Arena SOL
Lördag 27 augusti, 15:00: Bergdalens IK – Team TG FF, Borås Arena
Lördag 10 september, 15:00: Team TG FF – IK Uppsala Fotboll, Umeå Energi Arena SOL
Lördag 17 september, 14:00: Rävåsens IK Karlskoga – Team TG FF, Kilsta IP
Söndag 25 september, 15:00: IFK Norrköping FK – Team TG FF, Platinumcars Arena
Söndag 2 oktober, 14:00: Team TG FF – Gamla Upsala SK, Umeå Energi Arena SOL
Lördag 15 oktober, 15:00: Jitex Mölndal BK – Team TG FF, Åbyvallen
Lördag 22 oktober, 13:00: Team TG FF – Älvsjö AIK FF, Umeå Energi Arena SOL
Lördag 29 oktober, 15:00: Ifö Bromölla IF – Team TG FF, Strandängens IP
Lördag 5 november, tid ej klar: Team TG FF – Växjö DFF, Umeå Energi Arena SOL

Träningsmatcher 2022
Fredag 11/2, 19.00: Piteå –Team TG 0–1
Mål, Team TG: Självmål.
Lördag 19/2, 14.15:
Team TG –Umedalen 4–1 
Lördag 12/3, 16.45:
Team TG –Ersmark P16 1–2
Mål, Team TG: Agnes Brännström. 
Lördag 19/3:
Team TG –Ersmark P16 3–2
Mål, Team TG: Parva Zarassi 2, Emma Åström.
Söndag 26/3: Team TG –Sunnanå SK 4–0 
Mål, Team TG: Elin Abrahamsson, Alexandra Sandström, Fanny Wiklund, Agnes Brännström.